Історія бренду FUCHS TITAN

Опубликовано в: Новости Дата создания : 2015-04-18 Просмотров : 728 Комментарий : 0

Сьогодні ми хочемо розповісти про виробника моторних масел і технічних рідин, історія якого налічує більше 75 років. Німецький концерн «ФУКС» (Fuchs), відомий всьому світу як виробник моторних і трансмісійних олив TITAN, завдяки своїй потужній дослідницькій базі (більше 40 наукових лабораторій по всьому світу) зарекомендував себе як піонер в галузі нових технологій.

Сьогодні ми хочемо розповісти про виробника моторних масел і технічних рідин, історія якого налічує більше 75 років. Німецький концерн «ФУКС» (Fuchs), відомий всьому світу як виробник моторних і трансмісійних олив TITAN, завдяки своїй потужній дослідницькій базі (більше 40 наукових лабораторій по всьому світу) зарекомендував себе як піонер в галузі нових технологій. Останні розробки концерну були відзначені високими нагородами країн Євросоюзу і знайшли своє застосування у виробництві масел і рідин для автомобільної промисловості. Так, на автоскладальних підприємствах VW, BMW і Mercedes-Benz моторні та трансмісійні масла TITAN використовуються в якості першої заливки, а японські, корейські та американські автовиробники схвалили і рекомендували продукцію торгової марки TITAN для використання при післяпродажному обслуговуванні автомобілів.

В основі успіху концерну лежить багаторічний досвід і безперервна дослідницька діяльність. Отримані інженерами дослідні зразки ретельно тестуються в лабораторних умовах і проходять ресурсні випробування на автомобілях з різними типами трансмісій і двигунів і в різних кліматичних умовах. Лише після цього оливи надходять в серійне виробництво і потім поширюються по автоскладальним конвейерам Європи та Азії, а також потрапляють в роздрібний продаж через розвинену дилерську мережу по всьому світу. Лояльна до клієнта і коректна до партнерів корпоративна політика концерну сприяє тому, що моторні оливи TITAN визнані в усіх країнах Євросоюзу.

Останні досягнення концерну так чи інакше пов'язані з екологією і набагато випередили свій час. Так, TITAN першим запропонував ринку мастильні матеріали з швидким біорозкладом, які при попаданні в навколишнє середовище не завдають йому істотної шкоди. За цю розробку концерн отримав престижну нагороду в галузі екології - «Блакитного ангела».

Інша передова технологія - XTL Технологія, використовувана в моторних оливах TITAN, дозволяє оливі мати кращу (на 55%) плинність в порівнянні з аналогічними маслами конкурентів. За рахунок цього масло швидше поширюється по форсунках і магістралях системи змащення мотора і значно знижує знос елементів тертя. Крім того, технологія XTL знижує витрату масла, продовжує термін його служби, зберігаючи споживчі якості на весь період експлуатації, і відчутно економить паливо.

Зауважимо також, що будь-який продукт торгової марки TITAN, будь то моторні або трансмісійні оливи, спеціальні рідини, пластичні мастила або антифризи (всього близько 9000 найменувань), отримує самі передові технології і успішно конкурує з менш доступною за ціною продукцією інших преміум виробників. В основі адекватного ціноутворення лежить власне виробництво повного циклу: від створення базових масел, присадок до розфасовки та логістики. TITAN пропонує оливи як для приватного використання в зручних каністрах 4L і 1L, так і для реалізації через мережі пунктів заміни масла і автосервіси в бочках. І в тому і в іншому випадку клієнт може бути впевнений в незмінно високій якості продукції, підтвердженому неодноразовими незалежними порівняльними тестами.

І якщо Ви ще не залили в своє авто оливу TITAN, неодмінно зробіть це, адже у нього є всі складові успіху: історія, якість а відтепер і доступна ціна.

Тэги :

Оставить комментарий

Captcha