Історія бренду FUCHS SILKOLENE

Опубликовано в: Новости Дата создания : 2015-04-18 Просмотров : 868 Комментарий : 0

FUCHS Silkolene - один з провідних брендів мастильних матеріалів для мототехніки та мотоспорту. Продукція під цією торговою маркою пройшла багаторазові тестування на гоночних трасах, щораз підтверджуючи відповідність максимальним вимогам до якості мастил.

Інтернет магазин «Лисиця» пропонує оливи та мастильні матеріали відомого англійського бренду Фукс Сілколене.


Історія бренду Фукс Сілколене.


FUCHS Silkolene - один з провідних брендів мастильних матеріалів для мототехніки і мотоспорту. Продукція під цією торговою маркою пройшла багаторазові тестування на гоночних трасах, щоразу підтверджуючи свою відповідність максимальним вимогам до якості мастил.


На початку 80-х років компанія Dalton & Company була перейменована на Silkolene Lubricants. Після того всі зусилля в компанії стали прикладатися для того, щоб її продукція отримала всесвітнє визнання. У 1989 компанія увійшла до складу German FUCHS Group, одного з найсильніших міжнародних виробників мастильних матеріалів і розробника сучасних технологій, і з цього часу відома як FUCHS Lubricants (United Kingdom). Торгова марка Silkolene є фірмовим знаком високоякісних мастильних матеріалів для мототехніки і мотоспорту.


Історично марка Silkolene отримала міжнародний статус і популярність завдяки спеціальним оливам до моторів Spitfires Merlin та участі в програмі стратегічних розробок компанії КОНКОРД. Протягом багатьох років Silkolene Lubricants працював з United States AirForce за програмою технічного співробітництва для досягнення стратегічних цілей у сфері авіа космонавтики. Проект вимагав уміння синтезувати спеціальні мастильні матеріали, а також передбачував наявність навичок використання технологій їх виробництва. Після реалізації цього проекту компанія Silkolene Lubricants стала лідером в цій області.


На початку 1980-х широко використовуються досягнення в технології синтезу мастил для авіакосмічної сфери. Компанія успішно представила себе і свої продукти в національних чемпіонатах Великобританії з мотоспорту. Незабаром була досягнута домовленість про довгострокове співробітництво і спонсорську підтримку національної гоночної команди Honda. Дотримуючись стратегії обширних науково-дослідних розробок, а також постійно тестуючи нову продукцію на змаганнях найвищого рівня, марка Silkolene незабаром стала лідером на ринку Великобританії та отримала визнання у мотоспорті. Сьогодні Silkolene виробляється у Великобританії, США і Південно-Східній Азії. Мастильними матеріалами під торговою маркою Silkolene в даний час використовуються більш ніж в 40 країнах світу.


З іменем Silkolene пов'язані багато великих спортивних досягнень в галузі мотоспорту в Європі, Азії та США, включаючи змагання на мотоциклах, водо моторний спорт, картинг, спідвей, мотокрос і т.д. Silkolene є оливою № 1 у заводських команд Honda, Каwasaki і Suzuki. Команда Kawasaki Racing Team під керівництвом Гаральда Еклат представляє концерн FUCHS і торгову марку Silkolene в щорічному МОТО Гран-Прі.


Суть стратегії компанії полягає в безперервному розвитку і вдосконаленні технологій виробництва, створенні інноваційних продуктів, які відповідають потребам ринку. Сучасні технології, широка науково-дослідницька програма, гоночні випробування мастил роблять Silkolene продуктом, що відповідає найоригінальнішим вимогам сучасних мотоциклів.


Будучи частиною групи FUCHS, компанія отримує вигоду від співпраці з дослідницькими центрами та лабораторіями партнерів, використовуючи в своїх розробках найостанніші досягнення. Fuchs Lubricants (UK) був позначений як Центр Маркетингу мастил і масел в області мототехніки, з метою координації спільних розробок у цій галузі і зміцненні марки Fuchs Silkolene на світовому ринку.


Про технологію Електросинтек від Фукс Сілколене (Electrosyntec)


Представляючи технологію Electrosyntec, Fuchs Silkolene пишається тим, що запустили абсолютно нову концепцію моторних мастил мотоциклетних двигунів. Потужні міжмолекулярні зв'язки, з низьким коефіцієнтом тертя молекул, утримувані на металевих поверхнях за допомогою електростатичного процесу адгезії, значно скорочують тертя і знос, як при старті, так і при повній потужності.


Пропонуємо поліпшити захист від зносу двигуна, надаючи довготривалі і стабільні показники. І що найцікавіше, мінімізувати тертя, у вирішальні моменти роботи двигуна, показуючи приховані резерви потужності.


Технологія Electrosyntec розширює межі для створення новітніх поколінь мастильних матеріалів, в тому числі і для новітніх розробок мото та вело техніки. Вперше на вимогу наших партнерів гоночних команд для покращення потужності і продуктивності, технологія Electrosyntec мастил Fuchs Silkolene використовує нашу власну базу синтетичних матеріалів, призначених для наших високих вимог. Не втратьте цю фантастичну можливість випробувати технологію Silkolene Electrosyntec на власній техніці.


Мастила Fuchs Silkolene випускаються широкою лінійкою під різні види мототехніки в залежності від їх специфічних вимог:

 

  • Fuchs Silkolene Rase – мастильні матеріали для спортивних мотоциклів (Серія PRO 2 та PRO 4)
  • Fuchs Silkolene Ride – мастильні матеріали для дорожніх мотоциклів (Серія Comp 2 та Comp 4)
  • Fuchs Silkolene Off-Road - мастильні матеріали для мотоциклів що їздять в екстримальних умовах.
  • Fuchs Silcolene Scoot – мастильні матеріали для скутерів і мопедів.
  • Fuchs Silkolene Maintain – засоби для догляду за мототехнікою (очисники гальм та ланцюгів, олива фільтру повітря, мастила для ланцюгів, гальмівна рідина тощо).

Всі ці продукти ми раді Вам запропонувати в нашому інтернет-магазині «Лисиця» http://lisitca.com.ua/Moto

Тэги :

Оставить комментарий

Captcha