FUCHS SILKOLENE 05 SYNTHETIC RACING FORK OIL 1 л

Производитель: Fuchs Silkolene
Модель: SILKOLENE 05 SYNTHETIC RACING FORK OIL 1 л
Наличие: Есть в наличии
463.60 грн.
Без НДС: 463.60 грн.
Кол-во: + -

FUCHS SILKOLENE 05 SYNTHETIC RACING FORK OIL - Синтетична рідина для вилок перегонів мотоцикла. Ексклюзивний товар на ринку України і тільки у нас!!!
При розробці рідини FUCHS SILKOLENE 05 SYNTHETIC RACING FORK OIL в FUCHS SILKOLENE використали найсучаснішу синтетичну основу, а також антипінні і протизносні присадки. Ця унікальна рідина демонструє прекрасні характеристики при роботі в новітніх передніх вилках і системах підвіски.
Висока стійкість до зрушення і високих температур роблять SILKOLENE 05 SYNTHETIC RACING FORK OIL ідеальним вибором для змагань, що передбачають їзду на великі відстані, і в складних умовах, де важливі стабільні робочі характеристики амортизаторів від старту до фінішу.


Властивості:


• Використання на 100% синтетичної основи дозволяє зменшити летючість рідини при високих температурах, забезпечуючи передбачувані амортизаційні характеристики для усіх типів повітряних, азотних і аргонових амортизаторів.
• Технологія Electrosyntec знижує тертя і запобігає скачкам, забезпечуючи гладку роботу при мінімальному зносі ущільнень.


Застосування:


Рідини 02 SYNTHETIC RACING FORK OIL і 05 SYNTHETIC RACING FORK OIL можуть змішуватися один з одним для тонкого налаштування амортизатора.
Широке використання в заводських командах, а також серед фахівців, обслуговуючих техніку для шосейних і внедорожных перегонів, довело, що застосування синтетичних рідин 02 і 05 забезпечує готовність до будь-яких ситуацій незалежно від клімату і типу місцевості.
У автоспорті рідини 02 і 05 використовуються в підвісках автомобілів, що випробовують особливо важкі навантаження - змаганнях в класах World Rally Car, Rallycross, Desert Racing и « Формула-1».

ISO 46

Скачать Техническое описание SILKOLENE 05 SYNTHETIC RACING FORK OIL pdf.

Характеристики
Вид жидкости Синтетическая
Вязкость масла по SAE 05
Допуски\Спецификации ISO 46
Назначение Жидкость для гоночных вилок мотоцикла
Наименование товара FUCHS SILKOLENE 05 SYNTHETIC RACING FORK OIL
Объем жидкости 1 л
Производитель Fuchs Silkolene
Страна производитель Великобритания
Цвет Очень тусклый

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо